Zastupitel Ing. Nevrkla a kandidát na starostu lže svým voličům

Většina současných zastupitelů v Jemnici lže svým voličům. Porušování předvolebních slibů je již známé (slíbili malebnou Jemnici a schvalují slepičárnu, chtějí znát názor lidí a pak udělají pravý opak……). Jsou přesvědčeni, že si toho občané nevšimnou? Dělají z občanů schválně blbce?

Ing. Pavel Nevrkla-kandidát na starostu-v Jemnických listech leden 2022 str. 32 napsal: „…já sám budu hlasovat proti výstavbě farmy u Bažantnice.“

Hlasování zastupitelstva dne 21.2.2022: hlasoval proti zrušení změny územního plánu na výstavbu areálu u Bažantnice. Navíc v proslovu vyzval starostu, aby co nejvíce urychlil další kroky v  realizaci změn územního plánu…..

Po svých předchozích snahách na vytvoření úložiště jaderného odpadu u Jemnice (více zde) je to další podraz na voliče.

Za zrušení změn územního plánu na výstavbu velkovýkrmny hlasoval pouze starosta Ing. Miloň Slabý a zastupitelé Roman Havlíček a Ing. Vladimír Hanák. Ostatní včetně Ing. Nevrkly vznik velkovýkrmny svým hlasováním opět podpořili a proto bude pokračováno v přípravách změn územního plánu. Zřejmě je v jejich postoji utvrdil absolutní odpor občanů v ankětě (71% občanů proti při rekordní účasti 54% ), je tedy zřejmě potřeba to lidem vnutit za každou cenu…..